Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2019, 16:15   #32
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Usadowił się z tyłu wozu i lustrował drogę za nimi. Teren był mniej bezpieczny i trzeba było wzmożyć zwykłą czujność. Jadąc w ten sposób rozmyślał i modlił się.
Panie, dostrzegam pewną analogię. Poszukiwania, które przyszło mi prowadzić, odbywają się w sposób niezaplanowany i nieuprządkowany. Przypominają mi moje dotychczasowe życie. Raz w jedną stronę, raz w drugą, niby wiemy czego szukamy, ale robimy to tak, jak gdybyśmy nie wiedzieli. Nie wierzę zbytnio w przypadek. Chciałeś mi dać coś do zrozumienia? Ale nie wiem co, niestety. Czy ja w moim życiu i moi towarzysze w tych poszukiwaniach zachowujemy się zbyt chaotycznie? Ja to wszystko rozumiem i zgadzam się z tym. A może uważasz, że staram się za mało i powinienem bardziej brać odpowiedzialność za to, co dzieje się wokół mnie? Kimże jednak jestem? Nowicjuszem?

Przeniósł się do przodu, aby porozmawiać z Peterem.
-Obawiasz się, że kradzież ta ma posłużyć ciemnym mocom. Sądzisz, że poszukiwana była kultystką? Jest kultystyką - poprawił się. W myślach uważał ją już za martwą i stąd takie przejęzyczenie.
 
Gladin jest offline