Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2019, 17:58   #365
Morel
 
Morel's Avatar
 
Reputacja: 1 Morel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputację
- Za krótko się znamy, żeby mówić o przyjaźni, ale wydaje mi się, że lepiej będziesz wiedział, co z nimi zrobić. Mi już nie są potrzebne. Zbędny ciężar i wabik na problemy. Nie chcę ich. - Oleg odpowiedział Galebowi nieco zdumiony, że ten ma wątpliwości przed przyjęciem złota.
- Jeśli koniecznie nie chcesz dam komuś innemu, ale większość już dostała. - Frietza nagle olśniło. - Aaa. Nie, nie chcę od ciebie nic w zamian. Byłoby miło, gdybyś w zamian w razie pilnej potrzeby odwdzięczył się pomocą i w ciężkich czasach poratował porcją bimberku, ale nie chcę żadnych obietnic. Wiem, że to dla was ważna sprawa. W sumie nie pamiętam, czy twój kuzyn w końcu coś mi obiecał, czy nie - zamyślił się chwilę drapiąc się po brodzie - ale nieważne. Chcesz?
 
Morel jest offline