Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 09:01   #37
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację


Popatrzył na Randulfa i odpowiedział na jego słowa:
- Może i tak być, kto to wie. Mają nas w jednym miejscu, ale jesteśmy tutaj chyba bezpieczniejsi, a i łatwiej jest się nam bronić, w razie czego. W środku jeszcze nikt nie zginął, a na zewnątrz całkiem sporo ludzi.

Zaś potem do Oswalda:
- Kawał chłopa z ciebie to trzeba będzie dobrze poszukać, ale pewnie coś się znajdzie. Jak tylko zjem to pośle którego, aby sprawdził, albo jeszcze lepiej, chyba że każdy z was chce coś tam sobie znaleźć, skoro i tak chcecie pomóc. - popatrzył na każdego z bohaterów - a co się właściwie stało ze starą? Siedzimy tutaj ja te sam wiesz, to mało się słyszy co tam w wielkim świecie. Jaką historią mnie uraczysz. - zaśmiał się przyjaźnie

Gdy Oswald zaczął mówić do Morweny ten dodał:

- Jeśli jesteś kapłanką Shalyi, to tak jak powiedziałem świątynia poza twierdzą stoi, ale jest ona w złym stanie. Nasi mieszkańcy około co dwie godziny wychodzą na patrole, więc jeśli chcecie to możecie z nimi ruszyć na okolicę. - popatrzył na Oswalda - Zawsze was mogą oprowadzić w końcu i tak patrolują.

 
Inferian jest offline