Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 09:38   #38
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Popatrzyła na Randulfa i odpowiedział na jego prośbę:
-Oczywiście tylko zorganizuje przegotowaną wodę i cię opatrzę, choć musisz zdjąć koszulę. - Powiedziała przyglądając się ranie przez rozdarcie w rękawie.
Zanim jednak wstała odezwał się Oswald i ich gospodarz.
- Nie jestem kapłanką, moja matka nauczyła mnie leczyć i opiekować się chorymi. Była znachorką pomagaliśmy ludziom z okolicznych wiosek. Ale jeśli kapłanki miały jakieś zapasu medyczne dobrym pomysłem było je znaleźć i je tu przynieść. - odpowiedziała na pytania obu i podała kucura Randulfowi by nie szwendał się za nią kiedy pójdzie prosić o czysta wodę. Ten zmianę skomentował miauknięciem i obserwował swoją właścicielkę jednocześnie nasłuchując o czym będa rozmawiać pod jej nie obecność.

- Pójdę po wodę i zaraz to opatrzę, panie Frost. - Dziewczyna wstała i poszła do osoby krzątającej się koło kuchni po potrzebne jej rzeczy.

- Wystarczy Randulf - powiedział łucznik, spoglądając w ślad za Morweną.
 
Obca jest offline