Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 15:02   #275
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Franko odetchnął z ulgą... Nie tylko on potrafił spieprzyć przemowę. Postanowił wykorzystać sytuację i niezręczność alfona. Dając szanse tommiemu na odcięcie dziewczyny od alfonsa jakąś sprytną sztuczką.

- O jakiej suce mówisz - warknął - bo ja już nie wiem. Tej dziewczyny nie znam. Ale jej życie to twoje życie. Co jej się stanie tobie stanie się 2 razy bardziej. Będzie miała siniaka ty będziesz miał większego. - Jakby na potwierdzenie uderzył pięścią w otwartą dłoń, a echo uderzenia rozeszło się niczym odgłos wystrzału. Jeśli ją zabijesz. Uwierz mi sprawię, że będziesz chciał umrzeć...i to dwa razy... - Musiał wyglądać przerażająco wielki z trupią czachom wystającą spod kaptura i martwymi oczami...
 
Fenrir__ jest offline