Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2019, 21:33   #445
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Okey małe sprostowanie odnośnie chronologii zdarzeń jakie przewija się w Waszych postach.

- Zostawię zebranie Waszych postaci w jeden zespół, to już zróbcie po swojemu. Ale co do chronologii to wygląda to tak (wd czasu Francuskiego, przy brytyjskim jest 1 h różnicy do tyłu).

13.III 21:00 - grupka Gabrielle z Allierem przybywają na dworzec w Paryżu.

13.III 22:00 - ponieważ powyżsi nie docierają do uniwersytetu prof. Jolliot podnosi alarm.

13.III 23:00 - DB zgłasza sprawę Agencji w Londynie

14.III 00:00 - londyńska centrala ściąga zespół Noeme do centrali w Londynie, gdzie dwóch kapitanów streszcza o co chodzi.

14.III 01:30 - odprawa się kończy i samolot z agentami startuje z Londynu.

14.III 03:30 - samolot ląduje na podparyskim lotnisku gdzie jest odbiera ich lokalny agent Spectry

---

- Tak więc sytuacja jest nagła i alarmowa. Do czasu stawienia się, całej czwórki, u kapitanów na odprawie, nikt z nowych BG nie ma pojęcia o Gabriele, jej zespole i ich misjach. To, że jacyś agenci zaginęli kilka godzin temu w Paryżu dowiadujecie się od kapitanów. Całą czwórką. I tam też odbieracie od nich teczki z nowymi tożsamościami które macie czas i okazję zapoznać się podczas lotu do Francji.

- Mam nadzieję, że teraz to jest wyraźnie napisane z tą chronologią Przepraszam jeśli wcześniejsze moje wypowiedzi nie były wystarczająco klarowne. No ale sądziłem, że to jasne no ale patrzę teraz na Wasze posty no i widzę, że niekonieczne W każdym razie realia sesji są jw na tej skróconej rozpisce. Coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 01-02-2019 o 23:11. Powód: Do centrali w Londku a nie w Paryżu :)
Pipboy79 jest offline