Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2019, 20:10   #137
waydack
 
waydack's Avatar
 
Reputacja: 1 waydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputację
- Panie majorze – Frost stanął przed namiotem Barkera – Dziękuję, że dał mi pan wolny wybór. Chętnie się zabiorę z ekipą do kryjówki Hany. Po powrocie chciałbym przepłynąć przez tę mgłę i spróbować nawiązać kontakt z Hyperionem.
- Zobaczymy co nam dzień przyniesie - Odpowiedział jakoś tak wymijająco Major.
- A wiadomo już kto pisze się na ekspedycję?
- Macie to ustalić między sobą, nikomu chwilowo nic nie narzucam... - Stwierdził Baker. Harry przytaknął i zaczął rozglądać po obozie.

Parę minut później wszedł na teren kuchni polowej i przywitał uśmiechem z Sosnowskim i Haną.
- Siemanko, słyszałem, że wybieracie się po dżungli po rzeczy Hany. Zabiorę się z wami jeśli to nie problem. Przy okazji liczę, że opowiesz o sobie coś więcej – popatrzył na Azjatkę autentycznie zaciekawiony.
- Tak jedziemy, będzie mi miło...wczoraj przy ognisku… przepraszam miałam bardzo przytłaczający dzień i nie byłam zbytnio rozmowna. Może będzie szansa to dzisiaj nadrobić. - Odpowiedziała trochę zawstydzona swoim zachowaniem w stosunku do Harrego, poprzedniego wieczora.
- Chodzi o to, że nie poczęstowałaś się kiełbaską? Twoje szczęście, całą noc miałem… - Harry ugryzł się w język darując sobie wchodzenie w gastryczne szczegóły swojej opowieści – Nieważne. Pogadamy później, cześć!
Harry machnął ręką i wyszedł.
- Nie problem…- zdążył wydukać Doug zanim Harry ich opuścić.
Hanie nie chodziło o to że nie zjadła kiełbasy. Zjadła, resztki na śniadanie i mięso było FANTASTYCZNE! Nie zatrzymywała “youtubera”, jechali razem będzie czas porozmawiać. Ta grupa wydawała się kompetentna i miła.
Najemnik wzruszył zaś ramionami dodając.- Celebryci.
 
waydack jest offline