Wątek: Pytania o neuro
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2019, 13:38   #14
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na kupieniu całego pakietu jest strata 2 pkt. w puli umiejętności... optymalizator musiałby być tępy, żeby na to nie pójść.
- Rozpatrywałem tą, jedną, konkretną umiejętność (Pistolety). Dla takiego przykładu reszta pakietu czy nawet całej reszty umsów nie ma znaczenia. Nawet jakby wykupić w pakiecie cały poziom na 1 za 5 pkt to reszta pakietu nie ma tu znaczenia. Liczy się to, że dany ums (Pistolety) jest na 1 aby z "Morderdercą" dał sumarycznie 3 jako podstawę do dalszych rachunków.



Cytat:
I dlatego użyłem pojęcia wirtualny suwak.
- Nie mam pojęcia co nazywasz "wirtualnym suwakiem" to trudno mi się do tego odnieść.


Cytat:
Dla ostatecznego stopnia trudności żródło bonusa nie ma znaczenia... Przy bazowej zręczności 14 Morderca podbija ST do 17, Maszyna podbija ST do 19 co daje sumę pozytywnych modyfikatorów równą 5 co jak przyzna Leminkainen nie jest niezgorszym wynikiem.
- Nie mam pojęcia jak to liczysz. Dla mnie te dwa, przykładowe Cechy jakie podałeś to daje wynik z 14 + 3 na 16 + 3. Nie wiem co nazywasz "ST".


Cytat:
Było założenie...
- Jeśli założenie jest, że postać nie ma nic w Pistoletach no to wtedy niezbyt jest za sens podawać "Mordercę" który sam z siebie podnosi poziom umiejętności z 0 na 2.

- Gdyby umiejętność była na poziomie 0 wówczas i tak jest PT trudniejszy o poziom za brak umiejętności. I od tego należałoby liczyć inne rzeczy np. bonus za "Maszynę", odniesione Rany i inne rzeczy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem