Wątek: Pytania o neuro
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2019, 14:17   #16
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Nie mam pojęcia jak to liczysz. Dla mnie te dwa, przykładowe Cechy jakie podałeś to daje wynik z 14 + 3 na 16 + 3. Nie wiem co nazywasz "ST".
ST to bazowy stopień trudności, czyli maksymalny trafiający rzut zanim wejdą pozytywne modyfikatory z spluwy i jej osprzętu oraz sztuczek z jednej strony i za odległość, ruch, zasłony i resztę utrudnień z drugiej. Przy czym przy przypadkowej strzelaninie raczej będą niewielkie, bo BG będzie nastawiony na ucieczkę po uprzednim odstrzeleniu bezpośredniego zagrożenia, a po eliminacji celu BG zrobi wszystko, aby nie dać się namierzyć, ale umiejętności z pakietu kamuflaż w walce rzadko się używa, zwłaszcza w zamkniętych przestrzeniach.... A nasłany rewolwerowiec to już inna kaloszy... na bazarze wygrywa specjalizacją, ale w terenie sytuacja się odwraca.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 07-02-2019 o 14:22.
archiwumX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem