WÄ…tek: Pytania o neuro
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2019, 01:36   #20
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mój przykład to strzelanina pod tytułem nie moja sprawa, a zatem:
- nasz snajper nie jest stroną, czyli nie ma komu zaglądać oczy
- snajper jest nastawiony na ewakuację, zatem jego strzały będą głównie w takich odległościach, że suwaka same nie ruszą... więc ujemnych modyfikatorów trzeba szukać gdzie indziej... przy zasłonach, ruchu i jak zostanie trafiony to modyfikator za ból co w sumie może dać nawet 3 suwaki i robi się krucho dla wielu postaci... a jak dojdzie czwarty to dostaniemy zadanie naprawddę ekstremalne.
- O ile ja właściwie zrozumiałem założenia Lemiego, do którego podałeś przykład, to chodziło o sytuację gdy trzeba się w razie potrzeby posłużyć zwykle drugorzędną bronią i umiejką. W tym wypadku chodziło o broń krótką. I pod takim względem snajper, ckm-ista czy inny nie-rewolwerowiec świetnie się sprawdzał w roli demonstratora tego przykładu. Bo musiałby właśnie używać umiejętności i broni dla siebie drugorzędnej a nie głównej. I w takim rozpatrywaniu sytuacji jest jak najbardziej stroną takie wydarzenia z wymianą ołowiu a wówczas to mniej więcej by mogło wyglądać z mechy jak rozpisałem post powyżej. A inne sytuacje, gdy dany spec może użyć swoich specowych skillów to inne sytuacje, nie są adekwatne do tej, konkretnie omawianej.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem