Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2019, 15:29   #297
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
Maks spokojnie próbował przetrawić wszystko to, co go do tej pory spotkało. Mogłoby się wydawać, że na mikrym mężczyźnie pity alkohol nie robi wrażenia... Nie dało się ukryć, to był najbardziej przepełniony adrenaliną dzień w jego życiu. Lekko drgnął, gdy zwrócił się do niego Sullivan.
- Dz...dziękuję. Z tobą też dobrze się... pracowało. - odparł zaczerwieniony, nieprzyzwyczajony do pochwał.
- Ty też na siebie uważaj, znaczy wy uważajcie. - dodał patrząc na psy.
Następnie zwrócił się do pozostałych.
- Pracuję na naszym Uniwersytecie, gdybyście potrzebowali czegoś do zbadania, pomocy przy analizach albo wypożyczyć jakiś sprzęt, to śmiało przychodźcie do mnie. Chciałbym też dodać, Tommy, że to co robiłeś było niesamowite. czy mógłbyś powiedzieć mi co się stało? Jak uzyskałeś takie umiejętności? Jeśli chcesz, mógłbym przebadać cię w laboratorium, może sam dowiedziałbyś się o swoich zdolnościach czegoś więcej.
- Poza tym mam nadajnik GPS z samochodu ludzi którzy do nas strzelali przy opuszczonych magazynach. Mogę go przeanalizować i zobaczyć gdzie jeździli, mam też łuski po kulach wystrzelonych przez ludzi z dachu, tych którzy zabili tego Mariano.
Spojrzał na zebranych.
- Mogę przebadać je co najmniej równie dobrze jak laboratorium policyjne, więc może lepiej, aby zostały u mnie? Dam wam znać, gdy dowiem się czegoś o tej broni.
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.

Ostatnio edytowane przez Prince_Iktorn : 10-02-2019 o 06:20.
Prince_Iktorn jest offline