Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2007, 14:18   #194
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
- Zgadzam się na Twoje warunki, prowadź do pozostałych. Mam w końcu dwadzieścia trzy szkielety na zbyciu, które i tak nie mogą wejść do posiadłości Silbrkinnów, więc może zaangażujemy je w jakąś walkę.
- Bardzo ciekawy pomysł. Co powiesz na to bym się nimi zajął? Mnie przyda się odrobina ruchu, im
- elf wskazał na pozostałe 23 szkielety - przyda się spoczynek, a ty upewnisz się na co mnie stać i że nie warto mieć co do mnie złych zamiarów.

Jeśli kapłan wyrazi na to zgodę atakuję jego szkielety. Priorytetem podczas walki jest dla mnie to by mnie nie trafiły oraz spektakularność samej walki. Niech kapłan jest świadomy tego, że nie jestem pierwszym lepszym rzezimieszkiem, którego można kupić. Niech wie, że podczas bezpośredniego starcia nie będzie miał ze mną lekko.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline