Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2019, 16:23   #517
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Cytat:
Proszę w terminie "na wczoraj" o dobranie pancerzy i ciuchów z następującej listy.

Weźcie jakiś jeden armor, jeden zestaw ciuchów do cywila i coś na łeb.
Pancerze z F4 wymagają też setu ciuchów z F4 pod spód (chyba, że nakładacie na gołą klatę...).[/spoiler]

Wasze wybory wrzucajcie mi na PW. Ja zaktualizuję Wasze KP. I przechodzimy do drugiej sprawy. Koniec "trybu bojowego" -> koniec szybkiej kolejki -> przechodzimy do kolejki normalnej, tygodniowej -> deadline "tradycyjnie" ustalamy na tą niedzielę (17 lutego). Proszę o wyrobienie się z postami w terminie.

W tym momencie kończy się też railroad na naszej sesji, a zaczyna się sandbox. Co to oznacza? Otóż... możecie pójść i zrobić, co się Wam żywnie podoba. I, żeby to rozruszać, odpalić i nakierować, podrzucam parę pomysłów:
Ok postaram się dzisiaj i popytam nieco o medykamenty

Poniżej moje opinie o pomysłach

Cytat:
0. Powrót do Malpais. Po co? Nie wiem, może chcielibyście odbić Laurę, zabić jej mężusia, spalić miasto. Generalnie od razu mówię, że jest to czyste samobójstwo.
Igła pacza przerażona i intensywnie zaprzecza głową

Cytat:
1. Ukrycie się gdzieś w okolicy Malpais lub gdzie indziej na terenach Legionu i albo wegetacja, albo partyzantka. Mniej oczywiste i nieco bardziej rozwlekłe samobójstwo niż w opcji zerowej - ale na pewno byłoby ciekawie pod względem fabularnym i "gierczanym".
Igła pacza wsytraszona i intensywnie zaprzecza głową

Cytat:
2. Kierunek w Góry Skaliste, Colorado, Utah. Północ i płn.zach. Salt Lake City, Dog City / Denver, Boulder, New Canaan, nawet dalej ku Idaho itp.
Igła błaga by iść jak najdalej od Denver

Cytat:
3. Wschód lub płd.wsch., na Morze Wydm i ku Teksasowi. Ew. płn.wsch. ku Wielkim Preriom, ku Midwest. Ta sama droga.
Nadal byle nie do Denver

Cytat:
4. Południe lub południowy zachód, poprzez pustkowia i wydmy ku Meksykowi.
Nie brzmi źle... tylko to nie dom

Cytat:
5. Zachód, przez serce ziem Legionu (Arizonę) po Nevadę / Pustkowie Mojave lub Kalifornię / NCR.
Przez ziemie legionu... Igła znów zaprzecza głową
 
Aiko jest offline