Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2019, 19:04   #519
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Lightbulb

Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
A Sticky powie... Zresztą nieważne co powie, jeśli mamy rady szukać w rekrutacji to trzeba wybrać Teksas. Było New Vegas, pora na Brotherhood of Steel
Ważne, żebyście nie mieli "pretensji" o dalszy railroad czy cośtam. Jeśli na twardo zdecydujecie się na tzw. "błędną" opcję, to będziemy kombinować - ale szansa przetrwania może być bardzo mizerna (tym bardziej w niektórych z tych kierunków). Zresztą, w ogóle jest mizerna, ale...

Cytat:
- czy te "przesłuchania" odbywają się z każdym indywidualnie, czy też centurion z małżonką zaszczycają nas swą obecnością w więzieniu?
To drugie. Tales oczywiście nie do końca ufa na tamtym etapie ani Liwii, ani Drużynie B. Nie wchodzą z nią do środka celi, a w pobliżu są Legionary veterans.

Cytat:
- czy wszyscy siedzimy w jednej celi, czy też znów jesteśmy podzieleni na pary, czy inne grupki? tamte cele, w których siedzieliśmy nie są chyba... dostępne?
Siedzicie razem, jest też Wade. Ulokowano was w tymczasowym areszcie w czymś w rodzaju komisariatu / strażnicy w dzielnicy targowej.

Cytat:
- jest szansa na jakiś napój wyskokowy? oczywiście w więzieniu nie, ale na drogę? może Laura byłaby w stanie załatwić jakiś prezent pożegnalny?
Pijak.

Cytat:
- nie wiem jak innych, ale mnie bardzo interesuje historia Wade'a (i liczę, że nie będzie wzorowana na Biblii, bo jeszcze tantiemy trzeba będzie płacić, czy kapral mógłby uchylić rąbka tajemnicy, podczas odsiadki?
Na pewno - albo dorzucę to jako retrospekcję (opowiadał w areszcie) albo podczas wędrówki po Pustkowiach. Ale zrobię to ja sam, Wy tego nie ruszajcie.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline