Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2019, 09:44   #87
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację

Kieł przez chwilę analizował sytuację. Trafili tu jako wyprawa grabieżcza. Mieli za zadanie wyciągnąć stąd tyle złota ile dadzą radę. Pojawiały się tylko wątpliwości jak dużo go zostało, skoro orkowie postanowili tu zamieszkać? Kot miał doświadczenia z orkami i wiedział, że jeśli zostały tu jakieś kosztowności to tylko takie, do których nie udało się im dotrzeć. Rozsądnym założeniem wydawało się, że jeśli obecnym gospodarzom udało się cokolwiek tu znaleźć to przywłaszczyli to dla siebie. Czy był zatem sens unikać ich? Być może otwarta konfrontacja była ich jedyną szansą na odzyskanie chociaż części bogactw? To i inne pytania zaprzątało głowę dowódcy wyprawy. Po namyśle postanowił podzielić się częścią spostrzeżeń z grupą.

-Nie wiem czy to dobry pomysł. Na dole też może być ich sporo i będzie istniało ryzyko, że zajdą nas z dwóch stron. Dodatkowo, żeby wynieść stąd potencjalne skarby będziemy musieli przebić się znów na górę, chyba że uda nam się natrafić na któreś z pozostałych wejść. Nie podoba mi się myśl zostawiania wrogów za plecami. Dodatkowo istnieje szansa, że na tym poziomie również znajdziemy coś cennego. Przykładem może być zawartość szkatuły, którą Lady tak skrzętnie przed nami ukrywa. Głosujmy. Jestem za sprawdzeniem najpierw tego poziomu. - spojrzał pytająco na Silvarę i Riwelena.
 
shewa92 jest offline