Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2019, 19:58   #249
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmarowi chwilę zajęło wyjście z szoku podziękował przodkom że Mello tak ich męczył historiami o awatarach dzięki czemu rozpoznał kobietę z plemienia wody która wstąpiła do niebios aby zastąpić księżyc.
- Yuki bóstwo ksieżyca przekazuje mi wizję! Nawet nie widziałem że mam ku temu dar!- Ucieszył się z początku ale potem zmartwił że nikt mu nie uwierzy.

Wciąż lekko skołowany wrócił do Aiko i zauważywszy że skończyła z ostatnim pacjentem podszedł cicho mówiąc
- Panno Aiko, wiem jak to zabrzmi ale przysięgam że nic nie jadłem i nie piłem co by mogło powodować wizje. Przyszła do mnie boginka Yuki od księżyca z waszego plemienia wody i przekazała mi przepowiednie - Powtórzył dokładnie słowa istoty duchowej .

- Boję się że jak pójdę sam to mi Aspirancji nie uwierzą ale jak wy potwierdzicie że nic nie brałem to może uwierzą w to co mówię ? Dziwine bo wcześniej nie miałem zdolności do konntaktów z duchami ale chyba lubią moją muzykę tak jak to było z generałem Bumim - Mówił wciąż wyraźnie zszkowoany.
 
Brilchan jest offline