Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2019, 20:47   #89
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Riwelen najchętniej poszedłby tam, gdzie nie pójdą pozostali. Niestety... był skazany na przebywanie w ich towarzystwie. Gdy reszta zastanawiała się, dokąd iść, kapłan prowadził swój wewnętrzny dialog, analizując, z kim powinien iść...

'Propozycja zejścia w dół bardziej do mnie przemawia, jednak poparcie pomysłu Daykyna może doprowadzić do rozdzielenia grupy, a wtedy... wtedy ja zostanę sam na sam z zaklinaczem. A jeżeli on faktycznie zna całą prawdę?! A co, jeśli to tylko kolejna sztuczka, blef? Może mnie sprowokować i sam niepotrzebnie wyznam prawdę... Na Silvanusa! To grozi KATASTROFĄ!'

Decyzja została podjęta.

- Uważam, że powinniśmy dokończyć przeszukiwanie tego poziomu – odparł, nie okazując emocji.

 
Jessica Hyde jest offline