Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2019, 21:43   #67
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Zarówno Konrad, Wolken jak i Liwia, nie byli do końca zadowoleni z rezultatów ich poczynań. Mimo to, ciągle mieli szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, a odpoczynek miał im w tym pomóc.

- Ech - Liwia westchnęła z przesadą i oparła ręce na biodra, spoglądając na towarzyszy.

- Cóż za pech panowie. Tyle trudu dało tak niewielki plon.

Twarz kobiety wyglądała na zmartwioną, jednak w jej przenikliwym spojrzeniu tliła się nadzieja.

- Jednak nic tak nie poprawia nastroju, jak odpoczynek w miłym towarzystwie, prawda Konradzie? - odparła z uśmiechem.

- Miłe towarzystwo to właśnie to, co jest mi potrzebne do szczęścia - odpowiedział Konrad. - A co się odwlecze... Dopadniemy ją.

- I takiego Konrada lubię! - rzuciła radośnie Liwia i dodała: - Nigdy nie należy się poddawać, zwłaszcza gdy cel jest na wyciągnięcie ręki.

- Tak... Wystarczy wyciągnąć rękę, zacisnąć palce... i już. Podoba mi się takie podejście do sprawy - odparł.

- Nie inaczej - potwierdziła Liwia. - Upór jest cechą niemal wszystkich członków mojej rodziny, dlatego nalegam, żebyśmy poczekali na przybycie pozostałych w jakimś przyjemnym miejscu i odpoczęli.

- A zatem gospoda. "Królewska" powinna się nadać. - Skinął głową w stronę widniejącego nieopodal szyldu.

- A zatem, prowadź - odpowiedziała z wyraźną aprobatą w głosie.

 
Jessica Hyde jest offline