Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2019, 15:40   #72
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Piotr ma nóżkę wysoko skubany, ale go pomacałem
Bóg zapłać.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Żeby nie było nieporozumień - MRU to dla was głównie ciche podejście do Kęszycy Leśnej
To + wizualizacja zmienia postać rzeczy. Nie ma sensu w takim razie włazić do MRU już teraz, skoro i tak musimy jak najszybciej dostać się do Kęszycy Leśnej i rozmówić się z leszymi. Myślę, że dopiero po ogarnięciu sprawy z Lasem będziemy w stanie podjąć decyzję co dalej - i czy odwiedzamy / czyścimy MRU. Wychodzi bowiem na to, że MRU to jest raczej jak boczny tunel ze Stalkiera czy instancja z WoWa. Można pójść, ale nie trzeba - a jeśli idziesz, to lepiej być przygotowanym i wiedzieć, że to zajmie kawałek życiorysu.

Myślę więc, że pojedziemy małą grupą pojazdów terenowych - tych szybszych, kołowych, co palą mniej diesla. VBL, HMMWV, etc. (zakładając, że dojazd do KL jest wystarczająco dobry na wojskowe koła). Resztę zostawimy w Świebodzinie razem z większością piechoty z rozkazami wspierania obrony miasta + ew. rajdu na Międzyrzecz, jeśli nie ogarniemy tematu Lasu / ściągnięcia ludzi ze Świebodzina w ciągu 2 dni.

Co do jazdy do KL: z ew. rybokratami czy kacapami po drodze sobie poradzimy, bo wątpię, by mieli wyjątkowo duże możliwości projekcji siły na płd. od Międzyrzecza. Tym bardziej w Lesie, który ich nienawidzi. Ostrzał rakietowy czy artyleryjski natomiast to też nie taki wielki problem - rejon gęsto zalesiony i magicznie naładowany. Użycie dronów czy jasnowidzenia będzie nieskuteczne. A spotter to karma dla Lasu. Ale to moje rozumowanie i spekulacja. Więc w razie czego musimy przemieszczać się szybko i uważać na zasadzki.

No ale ja tu się rozpędzam: a jak właśnie z dojazdem do KL? Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, w tym obecność naszego enta. W teorii będzie szybko, sprawnie? Szosa jest? Ktoś już tam jeździł ze Świebodzina lub z południa, kontaktował się z leśnymi wsiurami?

EDIT: Droga o którą mi chodzi konkretnie to Świebodzin-Ługów-Lubrza-Staropole-Boryszyn-Wysoka i dalej w las, leśną szosą do KL. Jakieś 15km+.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 20-02-2019 o 15:53.
Micas jest offline