Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2019, 00:12   #73
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Ja też jestem za jak najszybszym dotarciem do entów - ale bez dzielenia się na grupy zmotoryzowaną-naziemną i pieszą-podziemną w kontekście tego konkretnego zadania.
Z ciekawości zostawiłbym małą grupę (czy dwie jak sugeruje Johny) która miałaby na spokojnie (i bezpiecznie) rozpoznać wejście do MRU od strony Świebodzina, ale nie dawać im rozkazu przebijania się wgłąb do KL - niech penetrują ile się da, ale bez szaleństw.

Zastanowiłbym się też czy nie chcemy uwinąć się w 2 dni z entami i wesprzeć rajdu na Międzyrzecze wyskakując wrogowi z niespodzianką od strony Skwierzyna (zamiast wracać Świebodzina). Może skubnąć po drodze patrol, przebrać się, zwiedzić teren pod przebraniem, tego typu numery.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline