Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2019, 23:39   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To po kolei

1. Deadline. Właśnie. Możemy ustawić go sobie na koniec miesiąca, ale nie jestem do tego terminu przywiązany, więc jeśli komuś się przydarzą kłopoty z wyrobieniem się, to będziemy mogli sobie przedłużyć. Byle nie za bardzo
2. Ustrój Malji. Nie będziemy tu komplikować. Weźmiemy ten sam system, który mamy w Polsce.
3. Długość sesji. Ciężko powiedzieć. Nie chcę tutaj robić żadnych deklaracji, ale podsunąłeś mi ważną kwestię, o której muszę powiedzieć.

Planuję kilkupoziomową sesję. Myślę, że analogia House'a będzie tutaj najbardziej obrazowa, choć nie do końca precyzyjna. Niemniej teraz, przed północą, nie bardzo mi przychodzi coś lepszego do głowy.
Oglądaliście House'a? W każdym odcinku występowały dwa wątki: tła i bieżący. Bieżący kończył się (najczęściej) z końcem odcinka (siostro, operacja się udała, proszę przynieść worek na zwłoki), a wątek tła kończył się pod koniec sezonu.

Mike, dobre spostrzeżenie z tym metabolizmem
A tą moc z pytajnikami możemy nazwać roboczo... bo ja wiem? Kumulacją? Tak w temacie Lotto

PS. Bardzo fajne moce. Normalnie aż żal, że się nie da wszystkich wykorzystać
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 21-02-2019 o 23:49.
Alaron Elessedil jest offline