Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2019, 20:55   #1
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 31059 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
[Superhumans] Mutaberracja


Słoneczny poranek upalnego lata nie zapowiadał zbliżającego się zagrożenia zakończenia znanego świata. Dzień wielu uczniów, studentów i ludzi pracy zaczął się inaczej niż zwykle, lecz nic w tym dziwnego. Wielkie spotkanie na Placu Zwycięstwa zaczynało się o 11:30. Niektórzy musieli dojechać z daleka, by zobaczyć profesora Pavla Zagórskiego, światowej sławy biofizyka i zeszłorocznego laureata Nagrody Nobla, oraz jego równie przełomowe, co zagadkowe odkrycie.

Chętnych było wielu, nie wykluczając sporego grona zaproszonych imiennie osobistości świata nauki. Bilety wyprzedały się w mgnieniu oka i nie bez znaczenia były tu obiecane po wykładzie dwie godziny na zrobienie sobie zdjęcia ze Stephenem Hawkingiem biofizyki.
Do stolicy niewielkiej Malji przybywali ludzie z różnych krajów. Profesor był nie tylko wybitnym specjalistą w dziedzinie oddziaływań, ale także celebrytą. Ilu słuchaczy może przybyć? Tysiące? Dziesiątki tysięcy? Im więcej, tym lepiej.

Impreza z całą pewnością będzie chroniona przez policję, ale to nie miało najmniejszego znaczenia. Tego dnia upadnie świat nie wyłączając ludzkości. Tego dnia zginie profesor i wszyscy zgromadzeni.

Któż mógłby powstrzymać nieuniknione?
Wstęp

Cześć!

Zapraszam was do sesji w klimatach Marvelowych/DCowych/-owych, do świata superbohaterów, superzłoczyńców i innych super.


Świat

Będziemy grać w maleńkim, środkowoeuropejskim państwie nazywającym się Malja. Jego powierzchnia jest niewiele większa od Luksemburga, ale za to stolica jest olbrzymia. Przynajmniej w porównaniu do rozmiarów kraju, ponieważ całkowite rozmiary Bielska wykraczają poza całkowitą wielkość Warszawy (517,24 km2), choć jednocześnie są niewiele mniejsze od nadziemnych terenów lądowych Nowego Jorku (783,84 km2).

Dlaczego taka dysproporcja? Ponieważ państwo jest młodziutkie. Powstało poprzez wywalczenie niepodległości przez niewielki, świetnie prosperujący region, którego centrum to Bielsko. Jest to jedyna metropolia z prawdziwego zdarzenia.

Światotworzenie dozwolone, a nawet bardzo do tego zachęcam. Szczególnie w obrębie Malji oraz Bielska. Popuśćcie wodze wyobraźni, a jeśli przesadzicie, to po prostu dam wam znać
Chodzi oczywiście o lokacje, ludzi, postacie znane bardziej lub mniej. Wszystko. Jedynym wyjątkiem są supermoce. Tutaj cisza w eterze, ponieważ dopiero się rodzą. Jest to tak wczesny etap, że nawet w internecie panuje cisza. Chyba, że chodzi o najnowszych Avengersów

Tylko miałbym prośbę: jeśli tworzycie jakąś istotną lokację czy istotnego NPC, to wrzućcie nieco dokładniejszy opis. Nie mówię o elaboratach, ale żeby wyszczególnić ważne cechy. No i weźcie pod uwagę, że jeśli dostanę opis kilku prezydentów, to wszyscy nie przejdą. Lepiej zatem unikać takich indywiduów, żebyście się nienapracowali na darmo.


Postać

Przedstawcie mi się Kartą Postaci z podstawowymi danymi. Imię, nazwisko, wiek, profesja, wygląd (avatar + cechy szczególne + ewentualnie to, co chcecie dodać, a nie widać na obrazku), charakter, historia, lista 5 mocy. Z grubsza standard.
Nie musi to być nic długiego. Jak chcecie całą KP zrobić w punktach, to proszę bardzo, nie ma problemu.

Najlepiej jakbyście je zrobili w gdocu i podesłali mi na PW, bo wtedy taki link elegancko wkleja się w panel sesji i mamy dostęp do pełnego dokumentu ze wszystkimi możliwościami wizualno-edycyjnymi. Niemniej nie upieram się przy tym, jeśli komuś będzie to wybitnie pod górę.

Zaczniecie jako zwykli ludzie nie młodsi niż 20 lat. Cała reszta jest dowolna. Zyskacie moce gdzieś w okolicach początku sesji i... nie będziecie ich wybierać. Kojarzycie jakąś postać, która wybrała sobie moce? Chodzi o te "wrodzone", nie nabyte (jak magia czy technologia).

Bardzo ważne, będziemy się trzymać realizmu (oczywiście w stopniu, w którym jest to możliwe w takim przypadku)! Każda moc ma jakieś ograniczenia (bardziej widoczne przy wysokopoziomowych postaciach), ale i niestandardowy potencjał.
Przykład ograniczeń: sprinter będzie musiał uważać na przeciążenia oraz bilans kaloryczny.
Przykład niestandardowego potencjału: osoba potrafiąca stworzyć tylko i wyłącznie kulę światła będzie mogła próbować zwiększenia temperatury innego obiektu lub tworzenia wyładowań elektrycznych.

To wszystko prowadzi do eksploracji i poznawania własnych mocy, a potem...


Rozwój

... dzięki punktom doświadczenia wasze postacie będą stawać się coraz silniejsze. Dlatego KP z możliwością edycji może się przydać.

Opracowałem krzywą awansowania na kolejne poziomy. Z każdym kolejnym poziomem otrzymacie bonusowe punkty, które będziecie mogli rozdzielić do atutów naturalnych i/lub nadnaturalnych. Będą istnieć także poziomy progowe dające skokowe ulepszenie mocy. Albo drugą moc, ale to będzie bardziej skomplikowane.

Dodatkowo, co warte podkreślenia, przy dużej aktywności będziecie mogli liczyć na dodatkowe PD w niemałej ilości

Generalnie nie ma co wchodzić w technikalia, bo to w większości ja się będę tym zajmował. Wystarczy wam wiedzieć, że ułożę wam tabelki z waszymi statystykami.


Szczegóły

Wasza Karta Postaci będzie ważna, ponieważ posłuży mi za podstawę do stworzenia waszej mechanicznej części postaci.

Po pierwsze, powie mi jaką wartość atrybutu przypisać waszej postaci.
Dla bardziej kumatych matematycznie zdradzę, że będę się posługiwał rozkładem Gaussa (CTG rządzi) o wartości oczekiwanej dla populacji równej 100 i odchyleniu standardowemu wynoszącemu 5 punktów.Po drugie, będzie elementem składowym służącym do przypisania danej mocy prawdopodobieństwa przypisania do waszej postaci. Potem przechodzimy do losowania Twojego Szczęśliwego Numerka.
Ponownie dla kumatych matematycznie, utworzę sobie quasi-dystrybuantę zawierającą przedziały o szerokości odpowiadającej prawdopodobieństwu wystąpienia mocy.Jeśli ktoś pomyślał o tym, że w takim razie będzie mógł w łatwy sposób podnieść to prawdopodobieństwo przez to, że od zawsze interesował się bieganiem, biega do pracy, biega w pracy, biega po pracy i przez sen też biega, to nie
Mój system nie jest aż taki prosty. Poza tym wpływa na niego więcej czynników. W tym ujemnych, więc może się zdarzyć, że prawdopodobieństwo dla jakiegoś elementu spadnie do zera.


Prośba dodatkowa

Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się w temacie razem z propozycjami 5 mocy (innych niż na KP).
Jeśli jesteś nie chcesz wziąć udziału, to też możesz dorzucić własną propozycję 5 mocy, śmiało

Zastrzegam jednak, że nie wszystkie propozycje mogą przejść. To wszystko wchodzić będzie do puli mocy, z których będę losował, więc będę dbał o ich jakość i przydatność.


Podsumowanie
 1. Gramy w zwyczajnym świecie z możliwością światotworzenia i zwykłymi ludźmi, którzy dopiero staną się niezwykli.
 2. Będziemy stawiać na realizm na tyle, na ile to możliwe.
 3. Zgłaszacie się w temacie sesji i wrzucacie propozycję 5 mocy.
 4. Tworzycie standardową KP z propozycją 5 mocy innych niż powyższe.
 5. KP wysyłacie mi najlepiej na PW, najlepiej w formie gdoca, ponieważ będzie to najłatwiejsze w trakcie rozgrywki, ale się nie upieram.
 6. Losuję wam moc, zaś o wyniku dowiecie się w trakcie sesji - z osiągnięciem 1. poziomu.
 7. Na podstawie KP tworzę tabelkę z waszymi statystykami.
 8. W trakcie sesji będziecie dostawać punkty doświadczenia i awansować na kolejne poziomy dające punkty do ulepszania postaci.
 9. Oprócz powyższych bonusów za awans na kolejny poziom, istnieć będą poziomy progowe dające skokowy wzrost atrybutu mocy waszych postaci.
 10. Będą punkty doświadczenia dla każdej wybitnie aktywnych osób.


Odpowiedzi na pytania
 1. Jaki jest deadline do przesyłania KP?
  Ustalmy go sobie na koniec 28.02.2019r., ale w przypadku problemów mogę przedłużyć o kilka dni.
 2. Jaki jest ustrój w Malji?
  Nie będziemy tu komplikować. Weźmiemy ten sam system, który mamy w Polsce. Tak la ułatwienia
 3. Jak długa będzie sesja?
  Oj ciężko powiedzieć. Nigdy nie wychodzi mi trafianie z tym, więc nie chcę niczego deklarować, bo obawiam się, że może nie udać mi się tego dotrzymać.


Ważne kwestie wymagające dodania
 1. Planuję kilkupoziomową sesję posiadającą przynajmniej dwa wątki: tła oraz bieżący. Pierwszy raczej będzie się przewijał przez całą sesję, natomiast bieżące będą krótsze.
 2. Historię zakończcie, oczywiście, przybyciem na spotkanie z Zagórskim. Przy okazaniu biletu dostajecie jakąś buteleczkę z wodą, bo upał, jakiś notatniczek, długopisik czy inne tam duperele. Jak chcecie, to sobie coś dotwórzcie. Smycz, broszka czy inna pierdoła. Wiecie jak to wygląda


Status Kart Postaci
 1. Grave Witch
 2. Mira
 3. KlaneMir
 4. Mike
 5. Noraku
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 26-02-2019 o 16:42.
Alaron Elessedil jest offline  
Stary 21-02-2019, 22:09   #2
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No dobra, otarłeś się o zbyt wiele moich fetyszy, masz moją mackę

Propozycje mocy:
- Kocia zwinność (akrobatyka na najwyższym-kocim poziomie)
- Anihilacja dotykiem (może dotyczyć określonych materii na niskim poziomie/może być podległa woli lub nie)
- Zmiennokształtność (możliwość zmieniania wyglądu swojego ciała, przy zachowaniu masy)
- Cieniste macki (a co! W zależności od stopnia skupienia możliwość władania nimi jak ciałem fizycznym)
- Dar mowy (umiejętność porozumienia się z każdym, w każdy języku - także zwierzętami)PS. Jakiś deadline na KP?
PPS. Malja ma jakiś ustrój? Prezydenta?
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...

Ostatnio edytowane przez Mira : 21-02-2019 o 22:14.
Mira jest offline  
Stary 21-02-2019, 22:21   #3
 
Mike's Avatar
 
Reputacja: 39627 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Wchodzę w to

Cytat:
sprinter będzie musiał uważać na przeciążenia oraz bilans kaloryczny.
Ja bym bardziej uważał na wykrwawienie, przy tak szybkim metabolizmie, sprinter wykrwawi się w kilkanaście sekund.


Propozycje:
- Absorpcja energii i konwersja jej na jakąś moc (czyli bez dostarczenia energii moc nie działa)
- Wampiryzm energetyczny (odbiera siły witalne i leczy siebie, bądź dopakowuje statystyki)
- Szczęściarz (kumulacja niesamowitych zbiegów okoliczności, a gdzieś niedaleko kogoś spotyka pech)
- ????? nie wiem jak nazwać (im dłużej działasz tym lepszy jesteś, pakując na siłowni przez godzinę zwiększasz swój udźwig, biegając szybkość, dając się bić rozwijasz odporność na obrażania. Po jakimś czasie to się resetuje)
- Negator (wyłączasz cudze moce wokoło, na życzenie albo zawsze)
 
Mike jest teraz online  
Stary 21-02-2019, 22:33   #4
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 23642 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Regeneracja
Telekineza
Trująca skóra/ugryzienia
Widzenie przeszłości (postać widzi emocjonujące wydarzenia związane z dotykanym przedmiotem)
Nadludzka siła

Orientacyjnie - jak długa będzie sesja?
 
Azrael1022 jest offline  
Stary 21-02-2019, 23:39   #5
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 31059 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To po kolei

1. Deadline. Właśnie. Możemy ustawić go sobie na koniec miesiąca, ale nie jestem do tego terminu przywiązany, więc jeśli komuś się przydarzą kłopoty z wyrobieniem się, to będziemy mogli sobie przedłużyć. Byle nie za bardzo
2. Ustrój Malji. Nie będziemy tu komplikować. Weźmiemy ten sam system, który mamy w Polsce.
3. Długość sesji. Ciężko powiedzieć. Nie chcę tutaj robić żadnych deklaracji, ale podsunąłeś mi ważną kwestię, o której muszę powiedzieć.

Planuję kilkupoziomową sesję. Myślę, że analogia House'a będzie tutaj najbardziej obrazowa, choć nie do końca precyzyjna. Niemniej teraz, przed północą, nie bardzo mi przychodzi coś lepszego do głowy.
Oglądaliście House'a? W każdym odcinku występowały dwa wątki: tła i bieżący. Bieżący kończył się (najczęściej) z końcem odcinka (siostro, operacja się udała, proszę przynieść worek na zwłoki), a wątek tła kończył się pod koniec sezonu.

Mike, dobre spostrzeżenie z tym metabolizmem
A tą moc z pytajnikami możemy nazwać roboczo... bo ja wiem? Kumulacją? Tak w temacie Lotto

PS. Bardzo fajne moce. Normalnie aż żal, że się nie da wszystkich wykorzystać
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 21-02-2019 o 23:49.
Alaron Elessedil jest offline  
Stary 22-02-2019, 14:44   #6
Świat Mroku
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 66698 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Eh... szkoda, że nie będę mieć czasu zagrać. Ale klimat super mocy to coś, co mnie zawsze bardzo przyciągało, więc podzielę się mocami moich bohaterów z forum:

- Kontrola urządzeń - czyli bezpośrednie wchodzenie umysłem do urządzeń elektrycznych, elektronicznych, czy do sieci komputerowej. Wielopoziomowe od zdalnego gaszenia światła do penetracji umysłem serwera zabezpieczonego na kilku poziomach.

- Kriokineza - czyli przenoszenie ciepła, czy też zabieranie ciepła. Taka kombinacja Sub Zero z Mortal Kombat z Elzą z Krainy Lodu. Przy czym moje podejście do tej kwestii zawsze było dość naukowe (Pewnie z Mirą pamiętacie Nikoaia)

- Rozmowy z umarłymi - no tu już zależy od interpretacji czy jest jakieś niebo, czy też pozostał ślad po emocjach. Moc dość łatwo może stać się przekleństwem.

I tu kończyłyby się postaci, którymi grałem na forum. Teraz moce moich NPCów.

- Przejęcie zdolności - bez żadnego problemu zyskujesz wiedzę w jakiejś dziedzinie na jakiś czas. Np. dotykasz zawodowego pilota i nagle umiesz pilotować helikopter, tak jakbyś przez ostatnie lata życia robił tylko to. Albo atakuje cie mistrz karate, a ty po pierwszym ciosie z jego strony dorównujesz mu techniką walki (choć możesz mieć nadal gorsze przygotowanie fizyczne).
NPC który z tego korzystał musiał zjeść poprzedniego posiadacza zdolności, ale myślę, że nie musi być aż tak drastycznie. Zdolność utrzymywała się kilka dni (rzucałem kością)

- Pole elektryczne - bardzo bojowa moc, może mieć rożne formy. Od wytworzenia łuku elektrycznego w kontakcie z ciałem, poprzez masowe zniszczenia w ulewnym deszczu. Powyżej pewnych obrażeń prąd powoduje ogłuszenie przeciwnika. Wszystko zależy od poziomu "realności" jaki założysz w sesji. Miałem NPCa Fomora, który się tym bronił, miałem NPCa wilkołaka, który mordował tym szczurołaki po uruchomieniu zraszaczy na podziemnym parkingu, miałem też BG wilkołaka, który ładował swoje szpony prądem, żeby zadawać dodatkowe obrażenia.

- Super wytrzymałość - nic odkrywczego, ot super pancerz nie pozwalający przebić się obrażeniom. Zazwyczaj związany z deformacja wyglądu.

Wiem, wiem... podałem 6 z zakładanych pięciu... no ale to moja słabość.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.
Mi Raaz jest offline  
Stary 22-02-2019, 18:52   #7
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 34268 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja jestem zainteresowany pytanie czy postać mogłaby poruszać się na wózku inwalidzkim ? Od dawna mam pomysł na fajną postać studenta / DJ z bogatej rodziny z lekkim porażeniem mózgowym.

Co do mocy:

1. Aquakineza - Manipulacja wodą przy odpowiednio kreatywnym wykorzystaniu może być naprawdę OP szczególnie jeżeliby dodać manipulacje stanem skupienia wody na pewno bym banował używanie wody wewnątrz żywych organizmów.

2. Iluzje zapachowe - Poprzez użycie odpowiednich woni można by uminąć reakcje obronne mózgu np. Zapachem dymu z marichuany sprawić że przeciwnik zacznie być pod wpływem narkotyków, za pomocą woni ulatniającego się gazu spowodować panikę w tłumie czy używając jakiś niezwykle nieprzyjemnych woni sprawić że pogoń zacznie się dusić lub wymiotować.
Można by też używać przyjemnych woni żeby manipulować zwierzęta albo sprawiać że ludzie z którymi rozmawiamy byliby w lepszym nastroju.

3. "rozmawianie" z przedmiotami: Dotknięta rzecz zaczyna opowiadać herosowi_sce o sobie ludzkim głosem o właścielu_ce co się z danym przedmiotem działo np. przez ostatnią godzinę.

4. Opętanie przez ducha gremlina: Kupiliśmy na wyprzedaży medal z czasów Wielkiej Wojny okazuję się że oficer lotnictwa zaklął w nim gremlina który niszczył samoloty jeżeli postać zgodzi się użyczyć istocie swoje ciało zyskuje niesamowite zdolności techniczne oraz inżynierii mechanicznej. Problem w tym że potworek woli niszczyć a najlepiej żeby wielu osobom stała się krzywda przy katastrofie więc trzeba by z nim chodzić na układy oraz manipulować żeby pozwolił zbudować coś czy kogoś ocalić. Jakby z nim iść za mocno na udry to przejmował by ciało w stylu Mr Hyda i robił z postaci morderce. Dodałbym ograniczenie że duch zna się tylko na mechanizmach prostych żeby nie dublować mocy technopatii czy cyberkinezy.

5. Platońska Zbrojownia: Przyzwanie z eteru idealnych przedmiotów według tego jak konsensus ludzkiej podświadomości wyobraża sobie np. Idealny nóż.

Trzeba by oczywiście dać jakieś ograniczenia co do poziomu skomplikowania i gabarytów przedmiotu żeby nikt nie przyzwał superkomputera SI. Osobiście dałbym następujące ograniczenia: tylko przedmioty nieożywione, nie futurystyczne, znikają po dwóch godzinach i nie można tego samego dnia przyzwać więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu.
 
Brilchan jest offline  
Stary 22-02-2019, 19:32   #8
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 31059 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mi Raaz, jeśli chciałbyś zagrać, a nie masz czasu, to być może dałoby się coś zrobić

Nie mam nic przeciwko niepełnosprawnym postaciom
Jeśli będziesz w stanie grać taką postacią, to nie ma problemu, droga wolna.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline  
Stary 22-02-2019, 19:37   #9
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 45177 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Zdecydowanie jestem zainteresowana i zabieram się za odkurzenie klawiatury

Wróżka prawdę ci powie - czyli chodzący wykrywacz kłamstw. Negatyw - postać sama ma problemy z kłamstwem, nawet drobne minięcie się z prawdą powoduje dyskomfort. Bezczelne kłamstwo w oczy kończy się faktycznym, mocnym, fizycznym bólem.
Za górami, za lasami - czyli wiaromówstwo. Postać jest w stanie przedstawić historię tak, że nie sposób jej/jemu nie uwierzyć.
Spójrz mi w oczy - czyli hipnoza, jednak nie taka zwykła, która wymaga skupienia się drugiej strony i powolnego wchodzenia w trans. Wystarczy spojrzenie z ukierunkowanym pragnieniem by druga strona weszła w trans hipnotyczny.
Namaluję ci świat - teleportacja do wyznaczonego miejsca. Minus - miejsce to musi zostać najpierw naszkicowane, namalowane, etc.
Chociażbym chodził ciemną doliną - Poruszanie się wśród/pomiędzy/w cieniu.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline  
Stary 22-02-2019, 21:28   #10
 
Mike's Avatar
 
Reputacja: 39627 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mi Raaz, jeśli chciałbyś zagrać, a nie masz czasu, to być może dałoby się coś zrobić
Może coś w stylu postaci drugoplanowej, mi się to sprawdza na sesji.
 
Mike jest teraz online  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:38.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169