Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2019, 22:17   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Nie mam nic przeciwko niepełnosprawnym postaciom
Jeśli będziesz w stanie grać taką postacią, to nie ma problemu, droga wolna.
Nie będzie problemu bo sam mam podobny stopień niepełnosprawności :P Oczywiście, tak jak stoi w twoim podpisie moja postać, to nie ja ale pomyślałem sobie że ciekawą odmianą będzie zagranie niepełnosprawnym.

Jak na razie tylko dwa razy grałem nie w pełni sprawną postacią ale to były inne schorzenia. Tu też trochę pozmieniam żeby było grywalnie ale będzie najbliżej tego co sam mam choć charakter zupełnie inny.

Większość ludzi nie ma pojęcia że stopnie porażenia i samo obsługi w porażeniu mózgowym są podobnie jak np. autyzm czy orientacja seksualna na spektrum ci z lżejszymi często sobie świetnie radzą jak Np. AJ Mite który grał Walta JR w Breaking Bad musiał nauczyć się odgrywać większy stopień niepełnosprawności niż ma w rzeczywistości

Ups rozpisałem się jutro usiądę do KP zdecydowałem się zgłosić bo podoba mi się pomysł losowego wybierania mocy. Od dawna chciałem w takie coś zagrać!
 
Brilchan jest offline