Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2019, 18:45   #44
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy, zapytany o znajomych pana katapulty, pokręcił tylko głową. Jakoś nadal niezbyt pewnie czuł się w towarzystwie policjantki. Wiedział, że jest w porządku, z gliniarzy z IC jest najporządniejsza, być może jedyna porządna w mieście, a jednak... Może to zwyczajne uczulenie na mundurowych? W każdym razie nie odezwał się ani jednym słowem. Nie powiedział nic o Metzgerze, o badaniach w sierocińcu, ani o niczym innym. Jeśli Franko uzna za stosowne, sam jej to powie.

Tymczasem poczuł jak wibruje mu telefon. Wyciągnął go i przeczytał wiadomość:
Cytat:
Przepraszam że nie odpisałem. Miałem u siebie alarm bombowy. Sprawa już rozwiązana. Czy coś się stało?
Zabrał się za odpisywanie:
Cytat:
Na razie nic, ale może się stać. Spotkamy się?
Gdy oderwał oczy od ekranu komórki, spojrzał na Franko i powiedział:

- To Max, napisałem do niego, żeby mi pomógł z tymi badaniami, kiedy myślałem, że chodzi o... - zawahał się - ...mnie. Ale może i tak się przyda? Może mógłby zbadać tego gościa i porównać z tobą? Mielibyśmy pewność, że to to samo źródło. A może udałoby się znaleźć jakąś jego słabość? Co jeśli jest więcej takich?
 
Col Frost jest offline