Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2019, 20:18   #262
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Dziewczyna jak dla mnie ma paskudny charakter. Powodzenia, Zolt - skwitował Daichi.
Kaburagi na sali odwzajemnił uścisk córki. Nie na długo- w końcu nadal nie wiedział co jego córka robiła na demonstracji. No i był na służbie.
- Tak, dowiedziałem się od Latadełka. I przynajmniej dobrze wiedzieć, że jesteście w miarę bezpiecznym miejscu. Zwłaszcza po takiej nocy. Sądząc po wyglądzie to sporo przeszłyście.
Westchnął- mimo wszystko należało pamiętać o tym, że Kohaku go okłamała.
- Tsuruchi? Kohaku? Możecie mi powiedzieć czemu poszłyście na demonstracje? Miałyście być na koncercie. Uwzględniacie, że już to świadczyło o udzielonym zaufaniu? -wycedził koncówkę już lodowato
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline