Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2019, 10:15   #119
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kata Zobacz post
Cóż, ja też lubię współpracować, ale jednak najważniejsze jest odgrywanie postaci. Drużyna nie zaprzyjaźniła się wystarczająco z moją postacią by ta była "lojalna", a do tego nie przedstawiła wiarygodnego planu przetrwania więc Lyssa wzięła sprawy w swoje ręce. Wybaczcie, ale nie gram paladynem tylko łotrem! To nic osobistego, ona tylko chce przetrwać.

@Matrix co do zakładania zbroi to według opisu mg spędziliśmy moment w tej strażnicy, więc ja wykorzystałam go właśnie by założyć ową zbroję lekką.
Teraz będzie jej jeszcze trudniej dogadać się z resztą, bo nadszarpnęła ich zaufanie. Może jakby przyniosła nasze graty od Ilvary, to by trochę te zaufanie podreperowała, ale wątpię, że oba są radę to wszystko zabrać. :P
 
BloodyMarry jest offline