Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2019, 14:28   #45
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Bingo! - wskazał palcem Ortegę uśmiechając się złowieszczo - trafiłaś w dziesiątkę. Doszedłem do tego samego wniosku. Ale to nie tylko jedno podejrzenie w tej sprawie. Nie mamy dowodów, ale podejrzewam, że ktoś szuka dzieciaków po domu dziecka, wysportowanych, silnych i zdrowych. Tommy opowiadał o tym, że u niego jakiś nawiedzony doktorek gadał z dyrektorką o jakichś testach. Wiadomo może być jakieś badanie okresowe. Ale zbyt wiele przypadków składa się w jedno. Pamiętasz tych sportowców, o których wspominałaś, że zaginęli? To właśnie może być to samo. Może na nich eksperyment się nie udał!

Nabrał powietrza i kontynuował:

- Właśnie dlatego po Ciebie zadzwoniłem. Ja się za bardzo rzucam w oczy, dla Tommiego może być to zbyt niebezpieczne. Musimy to jakoś obejść. Pewno formalnie też dojdziesz do ściany. Bo założę się, że wszystko robią maksymalnie legalnie i do niczego się nie będzie można przyczepić. Ale te wyniki trafiają do kogoś, albo nawet sam doktorek gdzieś na końcu ścieżki dopiero wprowadza swoje niecne plany. Umówmy się tak. Ty sprawdzisz co dasz radę oficjalnie, a jak znajdziesz jakiś ślad, my zajmiemy się tym… N i e o f i c j a l n i e - zakończył mocno konspiracyjnie.

Słysząc słowa Tommiego Franko od razu dodał:

- O! Tommy! Genialny jesteś! Drugie Bingo przy jednym stole! Ortega jak dasz radę ściągnąć eksperta neutralnego do zbadania rzucającego autami, to znamy jednego zaufanego na uniwerku. Niejaki Max. Bystrzacha jakich mało. Badał Tommiego. Jeśli mógłby pobrać próbki od tego kolesia co go zatrzymaliście, dałbym jeszcze swoje do porównania. Wiedzielibyśmy czy to ten sam motyw! Tommy jesteś geniuszem! To doskonała metoda by określić czy to te same świnie.
 
Fenrir__ jest offline