Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2007, 18:33   #19
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Midnight wlasnie zastanawiala sie ile trzeba bedzie jeszcze czekac na kaplanke gdy jej wzrok przykol nowy gosc lokalu. Mezczyzna postawnej budowy, ubrany w skory i z poteznym mlotem w dloni. Wygladal na hmm... strasznie zdenerwowanego. Wpatrywal sie w nia i oddychal szybko niczym po dlugim i meczacym biegu. Dziewczyna przez chwile zastanawiala sie o co mu chodzi lecz jego poczciwa twarz sprawila iz nie mozna bylo podejzewac go o zadne niecnosci. W tym przekletym miescie bylo to tak niezwykle, ze Midnight mimowolnie usmiechnela sie do niego i gestem zaprosila do stolu. To moze byc ciekawe doswiadczenie.... Rudzielec narazie wylecial jej z glowy... :P




Meredith spojzala na przyysza ciekawie. Ostatnio wielu do niej przychodzilo takich chlystkow, szczegolnie dzisiaj. Wszyscy pytali o jej kochana boginie, ktora kiedys zawiodla. Wspomnienie sprawialo bol kobiecie wyrzucila je zatem natychmiast tam gdzie bylo jego miejsce czyli na samo dno serca.

- Niech zgadne mlodziencze. Chcesz zapewne jak i wielu przed toba uslyszec wszystko co wiem o Krolowej Nocy i jej diamencie. Otoz problem tkwi w tym, ze ja niczego niewiem. Opowiesci ktore snuje w karczmie obok sa zmyslone jak wszystkie inne. Raczej niemoge ci pomoc choc naturalnie mozesz je uslyszec. Choc, odprowadz mnie do karczmy i usiadz z innymi.

Wstala ciezko z fotela. Ten chlopak wydawal sie jej jakis inny niz cala ta reszta. No coz... tajemnicy nie zdradzi.. bedzie sie musial zadowolic tym co wszyscy. Nic nie jest w stanie ja do tego zmusic... nic ani tez nikt.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline