Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 02:07   #360
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Teraz ją uratujemy, a cóż by innego?! - odparł były pirat.
- O ile wciąż tu jest - dodał - I z pewnych powodów może nie ucieszyć się, gdy mnie zobaczy. Ale może to i lepiej, nie będą się spodziewać, że my na ratunek tym razem - ostatnie dwa wyrazy były jakieś ciche i mało wyraźne.
- Ale najpierw przywitam się ze starym znajomym, razem żeśmy niejedną beczkę wina osuszyli, kiedym jeszcze pływał w okolicy. Bywa, że strażnice mają głupich dowódców i wtedy płoną. Ale tu jest mądry człowiek, rozumie biznes i można się z nim było dogadać. Zobaczę czego się dowiem, jak wieczorem się z nim spotkam. Staniemy na kotwicy, popłyniemy szalupą... A że ciemno jest i na mnie będą się gapić to ktoś sprawny dałby może radę skryć się między marynarzami, a potem wśliznąć do środka i sprawdzić co tam słychać, na wypadek, gdyby mi znajomy nie wszystko powiedział. Jakieś dobre wino niby mam, a i sakiewka się znajdzie, ale pewnym w dzisiejszych czasach to tylko słowa Hrabiego można być. Jak zagroził, że obwiesi w razie wtopy to obwiesi. Także nie spieprzmy tego. Praca z takich szkodliwych dla zdrowia, jak żeśmy zaczynali to dziesięciu nas było, a teraz sam żem został jak palec, dobrze żeś dołączył. Ze swojakiem zawsze raźniej.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline