Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2019, 22:32   #392
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 19 - Dublet

- Oki, no to mój post jest. :> Co do terminu to jakieś 1.5 tyg na odpis. Czyli do czw. 21.III. No chyba, że wyrobicie się wcześniej no to może i ja bym dał radę wcześniej. A z ogłoszeń w ten nd-pn (10-11.III) jestem trochę wyjazdowy to może mnie mniej być na forum.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 7/10; ranny;
David Greer - 11/12; draśnięty;
Sigrun Krieghafen - 9/10; draśnięta;
Koichi Takesumi - 5/10; poważny (-1); naznaczony
Joe Xero - 7/12; ranny; (1 HP zarodnie)
Marian Zapała - 3/10; ciężki (-2); poparzony
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@M&M

- Marianowi, z mod -2 za rany, pewnie nie udałoby się z tak wysokim rzutem wydostać z jamy. No ale z pomocą Mervina i liny wyszło na styk więc ledwo - ledwo ale się udało. Stąd taki a nie inny opis w poście.

- Obaj są specami (ums Pułapki i Surwiwal) więc odnaleźli pułapkę przy schodach i zostawiam Wam w tej turze co z nią zrobili. Głównie mogli albo ominąć albo rozrboić. Pułapka to coś w stylu potykacza uruchamiającym ramię z kolcem które powinno zranić, pewnie w nogę, kogoś kto ją uruchomi. Raczej nie powinna być śmiertelna (1 - 3 HP) ale może być jako alarm.


@Grupa mostowa

- David, Sigrun i Koichi wybrali bieg więc dotarli do Big Bena cało i bez przeszkód. Joe i Abi zostali strzelając do meduz. Nawet na trzy lufy zostało ich troszkę za mało aby na 100% wystrzelać zagrażajace im stworki. Wszystko czego nie wystrzelali dopadło ich. Łącznie od chełbii Joe stracił 1 HP a Abi 2 HP. Z tym, że to są rany od zarodni więc nie można ich wyleczyć standardowym bandażem.


@Kryjówka

- Zejście do kryjówki odnajdują najpierw Marian i Mervin potem reszta przyprowadzona przez Abi. Abi prowadzi całość grupki do kryjówki. Priorytetem dla niej jest pozbycie się zarodni dlatego bierze Joe na warsztat a całą resztę zostawia reszcie. Pi x oko wygląda to jak przygotowania stalkerów w kryjówce metra czyli rozypywanie pyłu, zapalanie świeczek itd.

- Na sam koniec niespodzianka Przybywa Nick i o dziwo Marian Tyle, że ten który przyszedł z Nickiem ma ręce skute kajdankami.


@Psionik

- Na tą turę masz dwie postacie. Każdą z nich możesz/masz odgrywać jak swoją własną. Wspomnienia "nickowego" Mariana są mniej wiecej od wybrzeża i ataku świetlików takie same jak były. Tylko przebudzenie i droga do kryjówki jest inna czyli taka jak w ostatnim kawałku posta gdy budzi się skuty i z Nickiem idą pod mostem do kryjówki. Obie postacie uważają się za oryginalne więc kompletnie nie spodziewają się drugiej sztuki siebie w kryjówce. Co do wyglądu, głosu, stanu to obydwie postacie wyglądają tak samo, pomijając to, że skuty marian trochę jest uwalany jakimś syfem a ten co przyszedł z innymi ma zranienia których nabawił się przy ataku świetlików, przekraczaniu rzeki.

- Jeśli coś niejasne no to pytaj bo w tej turze masz, co tu nie ukrywać, dość szczególną i specyficzną rolę


---


- Jeśli coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline