Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2019, 20:13   #271
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar uniósł palec i otworzył usta z zamiarem wyrażenia sprzeciwu po zastanowieniu opuścił dłoń i zamknął usta. W sumie co zmieni dyskusja ? Siłą go nie zabiorą raczej a nie warto palić za sobą mostów istniejeje szansa że meelo o pamięci starego latającego lemura zapomniałby o nim ale stary wodniak pewnie naliczyłby odsetki a potem kazał połamać mu ręce i nogi jako ostrzeżenie dla innych dłużników.

Korzystając z rozproszenia kobiety wtrącił - To skoro Pani ma do pogadania ze starą znajomą to Państo detektywi wybaczą ale mam zobowiązania wobec miejscowej policji miłego dnia- Ukłonił się i czymprędzej uciekł od nich na góry żeby odnaleźć znajomych policjantów.

- Panowie władzowie ja rozumiem że tutaj jest ciężka sytuacja zarówno logistyczna jak i osobista ale trafiłem na dwa tropy które mogą nam pomóc w wyjaśnieniu tego co się działo na koncercie więc proszę mi dać znać gdy będziecie mogli porozmawiać - Powiedziawszy to stanie obok i uzyskawszy pozwolenie zda raport z doświadczonej wizji oraz przesłuchania jakim poddali ich Mgielni.
 
Brilchan jest offline