Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 08:48   #257
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
*Light Side* Frei Zuun

Frei. Puść
Zawahał się, lecz dalej delikatnie obejmował przetwornik.
- Widziałem- jęknął przepraszająco -Widziałem waszą śmierć, przetwornik zaraz zacznie sie topić ... widziałem

Zuun drżał na całym ciele.
Czy mogły to być zwodnicze omamy ciemnej strony Holocronu ? Czy artefakt widząc, że żadnego z nich nie opanuje, nie złamie ich woli, postanowił ich zabić ? I to właśnie jego rękami ?
Metalowa rękojeść wyślizgnęła sie ze spoconej dłoni Kel Dora. Szmaragdowe ostrze z sykiem schowało się w emiterze, nim metalowy korpus uderzył o podłogę.

Frei nie wiedział co robić... Mistrz Yoda zawsze kazał zawierzać intuicji, ale teraz - to wszystko mogły być kłamstwa.
Oczyścił umysł - opuścił rękę od przetwornika. Chwiejnym krokiem cofnął się w stronę wyjścia. Powoli zagłębiał sie w kojącą Pustkę własnego umysłu i Mocy. Wciąż jednak szykował się do skoku, gdyby urządzenie zaczęło się topić.
- Przepraszam miałem wizję- rzekł spokojnie, prawie niesłyszalnym szeptem -Możliwe że Holocron wreszcie dobiera się do mnie
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline