Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2019, 20:59   #54
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
-Szlachetny Panie za 10 złociszy, taka opłata administracyjna, mogę sprawdzić dla was archiwa. Oczywiście stawka dzienna, ale obiecuje, że nie spocznę póki nie znajdę wzmianki o tej Whorze, albo pragnienie mnie nie zmognie. Tak mi dopomóż Sigmar.
Rzucił szybko Jacek pamiętając lekcje o "Braniu" ile wlezie. Kary bata się nie bał Bo co sam się ma wybatożyć?

- Trzy! - Szlachcic natychmiast zaczął się targować.
-Sześć! i coś do picia to będę wydajniej pracować.
-Pięć i piwo! Znaj łaskę Pana chamie.- Rzucił Szlachetny wyniośle.
- No dobrze, ale płatne z góry.- poddańczo powiedział by ułagodzić szlachetke.

Dydus był szczęśliwy. Ładny pieniądz wpadnie. Pytanie tylko czy my archiwa mamy w ogóle jakieś. Będzie trzeba kapitana spytać, bo sierżant raczej nie wie.

-Pomoc może się przydać, wiele papierzysk jest w tym archiwum.- rzucił Jacek po wypowiedzi Alexandra . Pieniądze łatwiej w grupie wyłudza się w końcu.
 

Ostatnio edytowane przez Lynx Lynx : 14-03-2019 o 13:57.
Lynx Lynx jest offline