Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 11:26   #24
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Wybacz... ale nie wieżę w to że niczego nie wiesz. W karczmie pewnie faktycznie opowiadasz ludziom wymyślone historie... sam to robię w końcu jestem bardem. Ale wiem że byłaś kapłanką Mrocznej bogini... Meredith Dzika Różo kapłanko księżycowa.-przeczytał z grzbietu mapy którą wyciągnął przed chwilą z plecaka-Poznajesz to? Widnieje na niej Twój podpis więc musisz ją poznawać... Faktem jest że to czy powiesz mi prawdę zależy tylko od Ciebie. Nie mam zamiaru ani szans wydobyć informacji groźbą czy przemocą. Choć wielu się nie zgodzi z tym twierdzeniem jestem porządnym facetem. Proszę Cię... wręcz błagam o pomoc... tylko Ty możesz naprowadzić mnie na ślad diamentu. Jesteś moją jedyną szansą...

Slowa barda zatrzymaly ja w pol kroku. Skad on do diabla ma ta cholerna mape. Spojzala na niego zastanawiajac sie czy zabic go teraz wlasnorecznie czy tez lepiej naslac na niego swoich ludzi.

- Niewiem skad masz ta mape i nawet niechce pytac. Nie powiem ci niczego wiec i nie pytaj wiecej dla wlasnego dobra. Teraz ide do karczmy... Ty rob co chcesz byle bys sie juz do mnie nie zblizal.

Odwrocila sie od niego i ruszyla do wyjscia. Cholerny smarkacz... Zupelnie jakby juz malo wycierpiala przez ta mape to jeszcze jej o tym musi przypominac...
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline