Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2019, 21:50   #276
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi spojrzał na Migmara. Osobiście najchętniej przyznałby córce rację- przypałętało się do niego dzisiaj parę indywiduum. Choć przynajmniej Migmar wypadał na dzieciaka chętnego do współpracy i w miarę ułożonego.
Nieźle jak na Tkacza Wiatru i to ze świątyni Meelo.

- To jeden z Tkaczy, którzy zgłosili się mi dzisiaj pomóc. Na mieście dzieje się więcej niż sprzątanie po demonstracji... W każdym razie to jest Migmar. Jest Tkaczem Wiatru. Panie Migmar, to jest moja córka Kohaku.
I wierz mi córa, ten jest w miarę ułożony...
-zmarszczył brwi z niesmakiem na myśl o tej nadętej wiedźmie Aiko.
Machnął ręką- lepiej nie prowokować smarkatej skoro czeka go jeszcze reszta nocnego dyżuru. Zwłaszcza jeśli Aiko jest blisko i może nasłuchiwać.

- No tylko, że mam nocny dyżur, więc Kohaku pozostaje ci albo przejść na mój posterunek, albo robić za wolontariusza na akcji. Nakopiesz w jakiś zły tyłek, to świat wyda ci się normalniejszy. Jest jeszcze jedno miejsce w aucie. Co ty na to? -zaproponował córce.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline