Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2019, 11:57   #104
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Franko długo milczał patrząc na telefon. Wszystko się komplikowało. Spojrzał na dziewczynę i pokręcił tylko głową, zwrócił się do Tommiego:
- Kid czemu sprowadzasz takie dziewczyny? Co jedna to bardziej pyskata! - odwrócił się w jej kierunku i powiedział chrapliwym głosem - Pani chyba nie rozumie. Nas tu już traktują jak terrorystów, przebywanie z nami czyni i z Paniusi terrorystkę. Mało z tego Pani kolega - wskazał kciukiem za siebie w stronę zamurowanego bandyty - panią widział. Dlatego nosimy maski. Ci ludzie mają wpływy i potrafią zniszczyć człowieka na więcej niż 1 sposób. Jeśli na cel brali by tylko mnie mógłbym pokazywać twarz każdemu. Ale życie nauczyło mnie, że cierpię nie ja ale wszyscy dookoła. A mimo wszystko są ludzie, na których mi zależy. Ty wiesz coś co nas interesuje, my nie boimy się działać. Chcesz coś zmienić to nam pomóż. Nie brakuje o nas informacji w internecie i telewizji. Więc wiesz o nas na prawdę dużo więcej niż my o Tobie. Ale była byś ostatnią ignorantką, licząc na to żebyśmy odsłaniali wszystkie karty jako piersi. Zauważ, że to ciebie znaleźliśmy w aucie tego bandyty, to ty nie bałaś się mu pokazać swojej twarzy. Mówisz, że chodzisz do dobrego liceum. Chłopak który leży na górze też chodził do dobrego liceum, popatrz co mu zrobili, może to ty podałaś mu coś co go przemieniło w oszalałego potwora. Zastanów się młoda. Chcesz jechać w ustronne miejsce, spoko znam pewną plażę, na której rzadko kogoś można spotkać, a o tej porze roku już w szczególności. Ale nie będzie tam ani tłumów, ani świadków. A jeszcze jedno... Chcesz od nas aktu dobrej woli i potwierdzenia, że nie jesteśmy terrorystami, to mam taki jeden specjalnie dla ciebie. Zauważ, że obecnie stoisz tutaj wolna i pyskata, a mogłabyś siedzieć teraz grzecznie w ścianie i czekać aż skruszejesz na tyle by wyjaśnić nam swój udział w całej sprawie. Mam wrażenie, że nie wiesz więcej od nas. Tak więc jeśli chcesz nas opuścić droga wolna. Ale jeśli chcesz nam pomóc, chętnie przyjmiemy każdą pomocną dłoń w zamian odwdzięczając się tym samym. Tylko mam prośbę nie wystawiaj nas na próby, bo my tego nie potrzebujemy, każdy dzień jest dla nas walką z diabłem, który dusi to miasto, codziennie poświęcamy się i ryzykujemy dla wyższego celu. Nie oczekuj ode mnie tego żebym ryzykował jeszcze bardziej tylko dla zaspokojenia twojej ciekawości. Szybka piłka jedziesz z nami poopowiadać o sobie i twoim związku z tą sprawą, czy zostajesz tłumaczyć się policji i będziesz ryzykować swoim młodym życiem na własną rękę? - Franko nie czekając ruszył do góry schodami.
 
Fenrir__ jest offline