Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2019, 09:00   #443
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Citrus

Czyli na pohybel samorządowi szkolnemu albo galerianka po japońsku.
Aihara Yuzu zaczyna naukę w elitarnej akademii dla dziewcząt i od razu pakuje się w kłopoty. Makijaż, tipsy, farbowane włosy i ani śladu mundurka, fakt, dziewczyna wyróżnia się w tłumie porządnych uczennic. Czy można ją za to polubić? Cóż, głosy w mojej głowie różnie mówią.
Aihara Mei, piękna, ułożona i zasadnicza przewodnicząca samorządu na pewno nie gustuje w małolatach łamiących szkolny regulamin. Przynajmniej na gruncie szkolnym, bo prywatnie różnie bywa. Tak, to jest yuri. Porządni i zasadniczy powinni przestać czytać.
Ogólnie ciężko mi spojrzeć na obie dziewczyny przychylnie. Zarówno Yuzuś jak i Mei Mei nieustannie lawirują między irracjonalnością, a wyrachowaniem. Oczywiście to nic dziwnego, ale u nich (zwłaszcza Mei) jest to posunięte do ekstremum. W jednej chwili Meiuś zimnym głosem mówi, że jej na przyrodniej siostrze wcale nie zależy, w drugiej jedna z dziewczyn przyciska drugą do łóżka. Dobrze, że w końcu przechodzą od prób dominacji do szczerszych uczuć.
Tak, to jest szkolny romans.
Aha, mamy jeszcze Harumisię i Matsuri. Ta pierwsza jest, o zgrozo, heteroseksualna i, jak przystało na przyjaciółkę, wspiera Yuzu. Ta druga jest bezwstydną i cyniczną gimnazjalistką, zarabiającą rozbieranymi zdjęciami w internecie. Ale w sumie nie taka złą ta nasza Matsuri. Serio.
Grafika bez zarzutu, za to muzyka taka sobie. Znowu pop, ja chędożę.
Opening i ending mogą być.
Ogólnie niezły seans, ale w porównaniu z Aoi Hana czy Yagate Kimi no Naru mocno przeciętne widowisko.
Ocena 7/10 bo niezłe yuri, ale nie wrócę.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem