Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2019, 09:26   #64
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Morwena w pierwszej chwili chciała ruszyć do do pokoju Oswalda i Randulfa, ale szybko zmieniła zdanie kiedy pomyślała co mogą sobie pomyśleć inni o kobiecie chodzącej w nocy po pokojach dla mężczyzn. Informacje o wampirach czy nie kobieta postanowiła zostać i pójść spać, w końcu jutro też będzie mogła to powiedzieć.
Rankiem znowu było koło nich pełno ludzi i Morwena mimo palącej potrzeby podzielenia się informacjami jakie znalazła przypomniała sobie o słowach mentorki. Nierozważnym było wychylać się ze swoją wiedzą czy zdolnościami, ludzie to strachliwe istoty a strach pcha ich w stronę najgorszych i najmroczniejszych występków.


***

- Mając chwilę chciałabym coś powiedzieć. Poszukałam informacji o tym symbolu, znaczy o symbolu nic nie znalazłam ale znalazłam informacje o pewnym artefakcie. To “Czarny krzyż” był oddany pod opiekę kapłanek Shalyi. Podobno skrywał w sobie demona ‘Morslorg’ i po przeprowadzeniu odpowiedniego rytuału daje swojemu właścicielowi moc przyzwania ‘Cieni’ czyli dokładnie takich zjaw jakie zaatakowały nas w nocy w mieście. Podobno Artefakt jest bardzo pożądany przez wampiry bo sprawia, że stają się niewrażliwe na światło słoneczne. - Kobieta oszczędziła nudnych szczegółów, chyba że Oswald albo Frost ją o to zapytali. - Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam mówiąc o tym dopiero teraz… myślę że ludzie z miasteczka powinni wiedzieć z czym mają do czynienia.
Kobieta przygryzła lekko wargę w końcu teraz pewno zaczną się bardzo nie wygodne pytania skąd o tym wie, miała nadzieje że pierwszą rzeczą jaką postanowią to nie próba powieszenia jej na najbliższym drzewie czy spalenia na stosie.
 
Obca jest offline