Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2019, 19:59   #278
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- A tak... Racja... No jutro pójdziemy do optyka. - zakłopotany Daichi podrapał się po karku. - No nic, to poczekasz na mnie na posterunku. Do Rina trochę za daleko, a ja mam jeszcze inne rzeczy do ogarnięcia na nocnym dyżurze. Pasuje taki układ?
I Tsuruchi... -
przez moment ważył, czy lepiej będzie zachować się jak praworządny dorosły i zbesztać za taką propozycję, czy jednak pójść na rękę dziewczynie. Westchnął- Ma któreś z was piersiówkę, albo wodę kolońską? Jak się przepłucze zęby to też jedzie alkoholem.
Ach, panna Aiko się znalazła...
-spojrzał na Tkaczkę Wody, by w myślach pogratulować sobie, że nie nazwał jej na głos wiedźmą.

- Kohaku, to jest moja druga ochotniczka- Aiko Aiba. Tkaczka Wody. Panno Aiko to jest moja córka Kohaku
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline