Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2019, 21:29   #107
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Pierwszą reakcją Brooke było zatrzymanie się i westchnięcie w stylu "czego on jeszcze ode mnie chce?". Gdyby spodziewała się tego, co się stało chwilę później, pewnie wcale by tak nie zareagowała i słowa, które powiedział zapewne zrobiłyby na niej większe wrażenie. Początkowo jednak znudzona była tym towarzystwem i sądziła, że już kompletnie do niczego jej się nie przyda taka znajomość. Dlatego też popatrzyła na swojego rozmówcę z mieszaniną znudzenia i zniecierpliwienia.

Już szykowała się do kolejnej złośliwej odpowiedzi, ale wtedy została całkowicie zbita z tropu.
Stojący przed nią Avalanche Kid ściągnął maskę i pokazał swoją prawdziwą twarz. I wcale nie to było tak bardzo szokujące. To, co odebrało dziewczynie chęć na kolejną pyskówkę, był fakt, że stał przed nią chłopak mniej więcej w jej wieku. Tego się zdecydowanie nie spodziewała. Raczej wyobrażała sobie kogoś starszego, może przynajmniej studenta - ale nie ucznia w wieku licealnym.

Brooke oparła się plecami o ścianę, spojrzała na wyciągniętą ku niej dłoń, a potem z powrotem na twarz chłopaka o imieniu Tommy.
- Brooke - powiedziała po chwili wychodząc z lekkiego szoku. Podała mu dłoń i lekko uścisnęła. - Spodziewałam się kogoś... starszego - dodała po chwili, również się uśmiechając.

Nie wiedziała czy uśmiechała się dlatego, że faktycznie postawiła na swoim i zyskała to, czego chciała, czy może dlatego, że poczuła jakąś dziwną więź z Tommym i po prostu chciała odwzajemnić uśmiech.

Westchnęła i przewróciła oczami, ale tym razem już w bardziej sympatyczny sposób.
- Okej, dotrzymam słowa. Tylko najpierw musiałabym odzyskać mój telefon...
 
Pan Elf jest offline