Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2019, 08:08   #116
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Nie minęło parę uderzeń serca a wielkolud wszedł za róg. Zobaczył przemoczoną siną od zimna dziewczynę. Bez słowa ściągnął z siebie bluzę stając w koszulce bez rękawów na mrozie i nawet nie za bardzo czując różnicę. Teraz dopiero było widać ogromne napęczniałe guzy mięśni porastające jego ciało. Rzucił dziewczynie swoją bluzę
- Ściągaj z siebie mokre ciuchy i ubierz to, będzie jak tunika. W mokrych ciuchach zaraz zamarzniesz. Niedaleko mieszka mój dobry znajomy tam się ogrzejesz. A na razie Tommy stawaj koło mnie, ale tyłem do dziewczyny robimy parawan.

Chcąc nie chcąc dziewczyna zobaczyła jego prawdziwą twarz. No ale na niewiele się jej to zda.. Bo i tak go w żadnych rejestrach nie znajdzie skoro nie żyje...

Wielkolud obrócił się tyłem do dziewczyny starając się zajmować jak najwięcej miejsca.

Franko nie był przekonany, że ta uparta małolata go posłucha, ale miał nadzieję, że nie skończy się jakimś odmrożeniem albo zapaleniem płuc. Jak tylko się przebierze (lub nie). Zabierze ją do Dannego - to jedyne miejsce jakie znał, w którym najszybciej będzie można ją ogrzać. Auto pewno nawet nie zdąży się nagrzać.

Franko zaczynał się zastanawiać, czy ta biedna dziewczyna nie jest ofiarą eksperymentu tak jak on i Tommy... A jeśli tak to na pewno trzeba jej jakoś pomóc.
 
Fenrir__ jest teraz online