Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 10:49   #118
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-Niby w czym jestem od was gorsza? - powiedziała Jessi do starszego faceta.

-Ja to przynajmniej mam powołanie, a ty to musisz mieć chyba kompleks skoro wchodzisz do kolejki z takim kijem - odpowiedziała mu na zaczepkę. Uwaga teraz będzie akcja jak w filmie ‘Słaby John’, tyle że bez pistoletu. Najpierw kolesia z kijem ogłuszy o metalową rurę do trzymania się w kolejce, gdy ten jednak wstanie to uderzy jego głową o kasownik, a to boli jak nie wiem co, bo sama kiedyś tak przywaliła, że o mało mózg jej nie odpadł, ale do rzeczy. Jednego typa będzie miała z głowy.

Dobra jednego mniej, jeszcze dwóch - pomyślała i pokazała gest ‘chodź no tu’. Wtedy ten by ją próbował trafić lewym hakiem, ale Jessi by się schyliła jak do tańca Capoeiry. Machnęła by się torebką owiniętą wokół szyi i trafiłaby kolesia prosto w łeb, niczym Jackie Chan. Facet by się przewrócił na tamtego faceta. Został trzeci, teraz to już z górki. Bysior był dużo większy niż tamta dwójka, więc trzeba będzie wykorzystać elementy otoczenia. Cofnęła się parę kroków by ten znalazł się tuż nad włazem, gdzie wpada świeże powietrze do kolejki. Jessica niczym rasowa gimnastyczka podskoczyła i z wykopu trafiła bysiora prosto w brzuch. Ten się skulił i mogła dokończyć fatality. Cała kolejka by wstała i biła jej brawo.

Niestety to wszystko było tylko w jej umyśle jako Rekonstrukcja. Brakowało tylko ‘okienka’ Wykonaj. Zamiast tego tylko uchyliła się przed ciosem i zasadziła mu cios lewym prostym w splot słoneczny. Czekając na reakcję drugiego człowieka.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline