Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 17:11   #252
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Na wspomnienie o rannych Sadim ożywił się.
- Nethys pozwoli mi dziś skorzystać z jeszcze kilku jego błogosławieństw - powiedział z uśmiechem, sięgając po swoją torbę z medykamentami - Potem skorzystam ze świeckich metod. Gdzie są ranni? -

Gdy jego brat odszedł by pomóc potrzebującym, Kennick wyjął z kieszeni zdobyczne lusterko.
- Skoro tamta część szpitala jest już relatywnie bezpieczna, w końcu mogę przetestować swoją teorię. Jeśli nie macie ochoty spotykać się z Patrzącym, pójdę sam - zwrócił się do niedawnych niedowiarków - A jeśli chodzi o twierdzenia "pani doktor", nie ma sensu teraz się tym przejmować. Nie mamy na to dowodów innych niż jej słowa, które mogły równie dobrze być kłamstwem lub wytworem jej skrzywionego umysłu. Istoty widoczne we mgle mogą być halucynacjami lub sprowadzono je tu z innych planów, by uniemożliwić ucieczkę. Mam nadzieję, że zbadanie reszty szpitala pozwoli się czegoś więcej dowiedzieć. - dodał, kierując się w stronę upiornego oka. Po chwili zatrzymał się - A, i zagotujcie gar wody na ogniu. Gotowanie nie może bardzo różnić się od alchemii. Ale smaku nie gwarantuję!
 
Sindarin jest offline