Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 20:06   #12
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Jeśli chodzi o dodatki z drugiej edycji to najbardziej cenie sobie Bestiariusz. Napisany jest według mnie rewelacyjnie. Szczególnie sprawdził się podział podręcznika na dwie części: dla gracza w której przedstawione są relacje&opinie mieszkańców Starego Świata ze spotkań z potworami oraz dla MG w której jest bardziej mechaniczny opis stworzeń.

Drugi dodatek który sobie cenie to właśnie „Dzieci rogatego szczura”. Wynika to raczej z mojego zamiłowania i zainteresowania scavenami. Uważam, że jest napisany bardzo solidnie(miałem do czynienia tylko z angielską wersją podręcznika).

Trzecim podręcznikiem który mi osobiście się przydał są „Rycerze Graala”. Podkreślam, że ta ocena jest najbardziej subiektywna gdyż potrzebowałem bardziej szczegółowego opisu tej krainy do pewnej przygody.


Co do pozostałych dodatków to wolałbym ich nie oceniać z prostego powodu. Nie korzystałem z nich jak dotąd przy tworzeniu przygód a to biorę za najważniejszy punkt przy ich weryfikacji.

W tym momencie czytam „Karak Azgal” i jak na razie zapowiada się bardzo dobrze.
 
mataichi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem