Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2019, 20:47   #51
Athos
 
Reputacja: 1 Athos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputacjęAthos ma wspaniałą reputację
- To ty jesteś dziennikarką, humanistką. Rozczaruję Cię, nie mam pomysłu, co może okazać się istotne. Mogę tylko strzelać. Szedłbym tropem francuskim, bardziej skupiłbym się na samych postaciach, które nam się tutaj pojawiają. Jeśli dobrze mniemam istotny będzie czas. Samo wydarzenie miało miejsce pod koniec XVIII wieku w Polsce czyli w czasach rewolucji we Francji. Jedyna data, jaka padła w wypowiedzi naszego eksperta to wiek XV czyli zdecydowanie dużo wcześniej. To z pewnością bym odrzucił, bo nijak się ma do naszej sprawy. Pytanie, kiedy powstał utwór. Jeśli przed rokiem 1796, kiedy nastąpiła kradzież mieczy sama jego treść może nie być istotna. Znowu strzelam, że chodziło bardziej o osoby, które mogą być dla nas istotne. Musimy poszperać troszkę w necie i sprawdzić życiorysy tej feministki i markiza. Mogę zaproponować, co najwyżej kawę, dostrzegłem tutaj niedaleko kawiarnię. Ewentualnie pewnie przystojny docent językologii z pewnością chętnie wyjaśniłby ci wszystko w ciekawszych warunkach. No nie patrz tak na mnie. Widziałem, jak na Ciebie patrzył, a i ty poprawiłaś niby nic nie znaczącym gestem włosy. Na obserwacji ludzi to ja troszkę się znam i w tym mogę pomóc. No więc jak?
 
Athos jest offline