Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2019, 23:05   #255
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- To bardzo mądre Kennick co mówisz, ale w sumie nie mam o tym bladego pojęcia, jestem wojownikiem, a nie uczonym - oznajmił krasnolud - Bardziej interesuje mnie kiedy ruszymy dalej, nie znoszę siedzieć w miejscu. A, mam też pewną teorię - oznajmił - O ile nie przenieśly nas do innego wymiaru bogowie jako jakąś karę za grzechy (a muszę Ci wyznać, że mam przeczucie, że zgreszyłem bardzo, chroń mnie moja boska patronko) to możliwe jest, że gdzieś w tym szpitalu mamy jakiś, hm, magiczny artefakt generujący mgłę i sprowadzający do niej potwory. Nie mam żadnego doświadczenia w magii, więc któreś z was musi mi powiedzieć, czy tak może być. Pomyślcie, jeśli ten "inny plan" jak ujęła to doktor jest rzeczywiście prawdą, a nie wytworem jej chorego umysłu, to jeśli magia była jednorazowa, jesteśmy zgubieni. Ale jeśli jest to coś generowanego ciągle, to mamy szansę na wygraną. Więc jak myślicie, czy to jest, hipotetycznie oczywiście, możliwe?
 
Kaworu jest offline