Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2019, 01:29   #21
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Patricia Phoenix
Nie mogła złapać powietrza. Zagórski wisiał nad nią wpatrując się w jej twarz z dziecięcą ciekawością połączoną ze stoickim spokojem. Szczupłe dłonie zaciskały się na szyi Patricji wyciskając z niej życie.

Nagle otworzyła oczy. Scena na Placu Zwycięstwa zniknęła zastąpiona łóżkiem we własnym domu. Najwyraźniej ojciec musiał ją przenieść, gdy spała. Niewiele zmieniło się tylko jedno. Wciąż miała problem z oddychaniem. Chciała poderwać się i otworzyć okno, ale jej ciało wydawało się ważyć tony. Ledwie była w stanie się ruszać.

Bardzo powoli odzyskiwała sprawność. Przy każdym ruchu całe ciało mrowiło nieznośnie.





- Zapewniam państwa, że nie ma powodu do niepokoju - rzekł prezydent Bielska z absolutnym przekonaniem wymalowanym na twarzy.

- Policja została postawiona w stan najwyższej gotowości. Aktualnie trwają poszukiwania profesora Zagórskiego, by w ciągu najbliższych dni doprowadzić do jego aresztowania i doprowadzenia przed oblicze sprawiedliwości.

- Czy prokuratura przygotowała już akt oskarżenia? - zapytała dziennikarka, zaś prezydent potoczył wzrokiem po wszystkich reporterach i rzekł do mrowia mikrofonów:

- Wszyscy wiemy jak działa sądownictwo w tym kraju. Niestety, partia rządząca nie radzi sobie z tym wyzwaniem. Niemniej nie mam wątpliwości, że w obliczu takiej tragedii oraz wszystkich niezbitych dowodów, partia rządząca będzie kierowała się właściwym, racjonalnym osądem, co pozwoli szybko usłyszeć wyrok skazujący.

- Co z poszkodowanymi i sytuacją w szpitalach? - odezwała się inna.

- Jest to jaskrawy przykład niekompetencji partii rządzącej. Służba zdrowia nie jest gotowa na przyjęcie tej ilości ludzi. Nie dziwi mnie to jednak, ponieważ pieniądze z budżetu państwa są trwonione. Społeczeństwa nie stać na to. Potrzebna jest gwałtowna, radykalna zmiana systemu, jakiemu podlega służba zdrowia.





- Zupełnie nie rozumiem oszczerstw jakie wypłynęły z ust prezydenta Bielska. Władza sądownicza wymaga gruntownej reformy, do której się przygotowujemy. Zapewniam także, że prokuratura dogłębnie analizuje tę sprawę. Policja poszukuje, nazwijmy sprawę po imieniu, sprawcę najbardziej obrzydliwego zamachu terrorystycznego - powiedział premier do mikrofonu stojącego przed nim na statywie. Za jego plecami znajdowało się tło ścianki wystawienniczej z logiem partii. Pierwsze pytanie na konferencji prasowej padło od przedstawiciela stacji TVM.

- Panie premierze, czy szykuje się zmiana na stanowisku Ministra Spraw Wewnętrznych?

- Minister Spraw Wewnętrznych jest osobą profesjonalną i na właściwym stanowisku. Wbrew kłamstwom opozycji Malja jest przygotowana do reagowania w tego typu sytuacjach kryzysowych.

- A co z przeładowanymi szpitalami? - kontynuował mężczyzna.

- Na prezydencie Bielska spoczywa obowiązek administrowania miastem oraz wszelkimi jego aspektami. Być może sprawdziłby się w spokojnych czasach, a te, jak państwo sami najlepiej widzicie, takie nie są. To odbija sie na niewinnych mieszkańcach.





- Hej, cześć wam wszystkim! Z tej strony Randal, dziś mam dla was coś, od czego wam stanie... mózg!

Youtuber siedział na wysokim, gamingowym fotelu na tle ściany wygłuszanej pianką. Przed sobą miał absurdalnie wielki mikrofon Blue Yeti.

- Dziś Kamileq981072 wrzucił film, na którym nagrana została prawdziwa Wonder Woman! Z resztą, sami zobaczcie.

Chwilę później obraz zmalał do małego okienka w prawym, dolnym rogu, zaś centralne miejsce zajęło inne nagranie.

- Za chwilę przejdziemy sobie do analizy, ale zanim to nastąpi: jeśli spodoba wam się ten odcinek, nie zapomnijcie zostawić łapki w górę i zasubskrybujcie mój kanał. A teraz zacznijmy od początku....
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-03-2019 o 13:27.
Alaron Elessedil jest offline