Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 21:23   #60
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Pogrążyła się w poszukiwaniach. Zupełnie nie wiedziała na czym się skupić. Jaki związek mogła mieć kradzież polskich mieczy i francuska abolicjonistka? Skupienie utrudniało coś jeszcze. Bliska obecność mężczyzny o denerwująco-uroczym sposobie bycia. Zerknęła w jego stronę i napotkała wbity w nią wzrok, któremu towarzyszyło pytanie zupełnie bez związku ze sprawą, nad którą pracowali.
- Mogłabym ciebie zapytać o to samo – odparowała i jednocześnie zdała sobie sprawę, że przecież nigdy nie powiedział, że się z nikim nie spotyka. - Trudno – pomyślała - skoro wypaliłam, trzeba brnąć dalej.
- Wiesz czym się zajmuję, trudno w tym zawodzie o trwałe związki, a te przygodne... po prostu są przygodne – zaśmiała się. - Nie wiem czy takiej odpowiedzi oczekiwałeś. Mogłabym powiedzieć, że nie jestem gotowa, że jeszcze nie spotkałam tego odpowiedniego. Ale nie powiem. Po prostu tak jakoś się składa, czy raczej... się nie składa.
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline