Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2019, 22:44   #294
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A strzałka to stąd że już od dawna powinniem mieć tatuaże mistrzowskie Panienko bo opracowałem autorską technikę muzycznego tkania wiatru! Do tego wykułem własny instrument inspirowany antycznymi trąbami dawnych nomadów ale ten barbarzyńca Meelo nie uznał moich osiągnieć bo jest za mało bojowe! Do tego zniszczył moje prototypy trąbek i musiałem kolejne wykuować w sekrecie! DLATEGO uciekłem i maluję sobie tatuaż henną bo na niego zasłużyłem - Wyjaśnił a w jego głosie przebrzmiewała mieszanka żalu i dumy.

- Mam nadzieje znaleźć Mistrza Tenzina naftykać mu za to że wychował szaleńca i może zamknął Meelo w jednej celi z tym bubukiem od czerwonego lotosu? - Migmar odpłynał w świat fantazji.

- Cela wydaje mi się najlepszym pomysłem bo nie chcę narażać Pana, Pańskiej rodziny ani niewinnych ludzi dopóki się sytuacja z bliźniakami nie wyjaśni. Na treningach przetrwania w dziczy i tych innych torturach mających budować wytrzymałość bywało gorzej więc w celi wytrzymam. Byleby po znajomości pozwoli mi zatrzymać trąbkę bo te kartoflane łby jeszcze sie dadzą zamknąć żeby mnie dopaść i nie chce zostać bezbronny - Poprosił.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-03-2019 o 22:38.
Brilchan jest offline