Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2019, 21:39   #723
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Widzę, że Sticky dał się ponieść adrenalinie i zamiast planowanych podchodów zachciało mu się szarży banzai Grunt, że się udało, strzelby szkoda. Chętnie przytuliłbym w zamian smg, albo chociaż pistolet, jeśli nikt nie ma nic przeciwko (jeśli ktoś ma to trudno, z zakrwawioną twarzą raczej chłopak nie ma wiele do gadania przy podziale łupów ). Raz jeszcze wyszedł na głupka, przynajmniej raz nie dzięki mnie

Co robimy dalej? Ja proponuję spadać, z legionowym snajperem raczej nie ma co próbować. Tylko co potem? Zarówno atak na naszą byłą już bazę, jak i przeprawa na drugą stronę rzeki nie wydają mi się specjalnie kuszącymi wariantami.

Cytat:
Napisał Micas
Do Was należy też decyzja, czy wolicie się bujać "kombatowo" i turowo w krótkiej kolejce 3-dniowej, czy preferujemy pełniejsze wpisy, kompletne plany-deklaracje i PW od MG z wytycznymi, opakowane w pełną kolejkę. Ja byłbym za tym drugim, bo trochę nam się ten rozdział już rozwleka.
Przychylam się do sugestii MG i jestem za pełną kolejką, przynajmniej do czasu kolejnego bezpośredniego starcia.
 
Col Frost jest offline